Co o mně říkají klientky?

Přečtěte si reference

Dozvěděla jsem se mnohem víc informací, než jsem vůbec očekávala.
 
Setkání se Sabina Hrabovská bylo pro mě opravdu hodně inspirativní.
Dozvěděla jsem se mnohem víc informací, než jsem vůbec očekávala, ale přitom jsem se překvapivě necítila zahlcená.
Bylo znát, že Sabina věnovala opravdu spoustu času pečlivé přípravě a poctivě si prostudovala a zkušeným okem zhodnotila každý jednotlivý kousíček mého webu, stránek na sociálních sítích i osobního profilu. A nejen to, nahlédla i za to „co je vidět“.
 
 
Sabina Hrabovská - Reference od Lucie Kronďákové

Lucie Kronďáková

Malířka a masérka www.meditart.cz
 
Mám kolem sebe profíky a Sabina je jeden z nich.

Tvořím jiz dva měsíce e-shop, učím se, kde se dá. Potřebuji, aby vše, co je uvnitř mě…a že hodně nápadů….aby šlo ven. Za pomoci současných technologií. A tak jsem poprosila Sabinu, aby se mi na stránky podívala. Bylo to v rámci jejího týdne s Vlčicí. Můj e shop se mi líbil, bylo na něm již dost práce hotovo. A tak jsem chtěla nezávislé očko.

Marketingová konzultace Sabina Hrabovská

Lucie Kubů

Novodobá kněžka a vidanté - www.zvrbicek.cz

Chcete se posunout? Rozhodně si objednejte konzultaci.

Pěkný den, píšu dnes doporučení a referenci na úžasnou Sabinu Hrabovskou

a její marketingové poradenství. Sabi je skvěle připravená, má nastudované jak Vaše stránky fungují, jak se zobrazují na netu, vše, co se týká fb i ostatních kanálů, kde působíte. Má skvělé tipy a postupy, jak dosáhnout vývoje a většího dosahu. Vše velmi přehledné a srozumitelné.

Je velmi ochotná, v případě potřeby, tak ráda znovu vysvětlí a nabídne další nápady. Jsem moc spokojená a děkuji za velmi příjemný rozhovor. Pokud si volíte posun i vy, tak jí rozhodně piště o konzultaci 🙂

Sabina Hrabovská - Marketingová konzultace

Klára Berkovcová

Zakladatelka Energetické školy www.energetickaskola.cz

Nečekala jsem tolik informací.

Milé ženy, možnost online setkání pro probrání záležitostí kolem nastavení webu bylo se Sabinou Hrabovskou ve výsledku velmi přínosné. Věděla jsem, že některé záležitosti bude potřebné změnit, ale nečekala jsem tolik informací. Sabina byla připravená, měla trefné poznámky, nápady na vylepšení. Jsem ráda, že jsem do konzultace šla, pomohla mi se posunout dále, uspořádat si priority, zjistit profi pohled, co zákazník vnímá když přichází na naše stránky webové, co potřebuje vidět, jak jej nasměrovat. Stránky máme částečně upraveny a ještě nás čekají další kroky. 🙂

Sabina Hrabovská - Marketingová konzultace

Hanka Procházková

Majitelka agentury www.vseprochuvy.cz

Až budu potřebovat další konzultaci a pomoc s reklamou, vím na koho se obrátím.

Reklamu jsem zatím moc nevyužívala, protože ještě ladím a zjišťuji na koho vlastně cílit…
Ale dnes jsem si užila svou první konzultaci s vámi a jsem nadšená. Děkuju za poznatky, které jste měla k mému eshopu i blogu, a taky hlavně za to, že jste jedním z mála lidí, který hned netlačí klienta do placených reklam (ať už jsou jakkoliv drahé). A i když jste mi, mimo jiné, doporučila pro začátek věc ve které mám trochu blok, půjdu do toho, a určitě se posunu dál. A pak i ty reklamy budou dávat větší smysl. Až budu potřebovat další konzultaci a pomoc s reklamou, vím na koho se obrátím.
Díky za rady a váš čas, kterého bylo nakonec více, než jsem si původně myslela.

Sabina Hrabovská - Marketingová konzultace

Jitka Pekárková

Majitelka e-shopu www.zezelenej.cz

Pomohla nám proměnit zobrazenou nabídku ve skutečný obchod.

Ráda bych s vámi sdílela zkušenost se Sabinou. Během hodinové konzultace našich marketingových činností jsem si uvědomila, že spoustu aktivit děláme správně, ale unikají nám dvě podstatné věci. Ta jedna umožní přehledně zobrazit naši nabídku právě těm lidem, kteří naše služby hledají. Ta druhá, důležitější, nám pomůže proměnit zobrazenou nabídku ve skutečný obchod. Odnáším si spoustu praktických tipů. Hodně z toho se dá realizovat relativně rychle a bez nákladů. Také jsem začala trochu jinak přemýšlet o našich zákaznících a hledat cesty, jak zaujmout i ty, na které jsme zatím nějak zapomínali.
Vidím teď spoustu práce, kterou budu muset já a mí kolegové ještě zvládnout, ale vím, že to bude ku prospěchu firmy.

Sabina Hrabovská - Marketingová konzultace

Petra Benyahya

Spoluzakladatelka Knowledge Sharing s.r.o www.sdileniznalosti.cz

Díky za vše a celkově i za trpělivost při vysvětlování.

Se Sabinou ten čas utekl jako voda a informace, které mi odkryla, byly pro mne velice zajímavé a posunující. Pro někoho jednoduchá věc, co si dát na web, na BP, reklama a s tím spojené být vidět, být aktivní a spoustu dalších pro mne celkem neznámých technikálií. Klíčová slova? Už vím, co se za tím skrývá a jak to uchopit. Takže za mne obrovské díky za vše a celkově i za trpělivost při vysvětlování. No znáte to… Děkuji děkuji děkuji

Sabina Hrabovská - Marketingová konzultace

Mirka Oktábcová

Spirituální mentorka
Chcete mi také napsat referenci? Vyberte si vaši oblíbenou platfotmu a nebo všechny.

Děkuji